wtorek, 8 kwietnia 2014

Dzień dobry, nazywam się Ewelina ...

Dzień dobry, nazywam się Ewelina ... 
Chyba od tego powinien zaczynać się każdy blog - należy się przedstawić. 
Ja jestem Ewelina - mama i żona, wkrótce znów pracująca, ale jeszcze na urlopie się bycząca :) Do pisania bloga podchodziłam parę razy, lecz zawsze coś innego pojawiało się na horyzoncie i pomysł ten spadał na koniec mojej listy "must to do". Całkiem niedawno dobra koleżanka namówiła mnie, abym spróbowała może pisać bloga. Tym razem postanowiłam nie odpuszczać. I w ten oto sposób zaczęła się moja przygoda z "Małymi Łapkami".
Tytułowe "małe łapki" należą do mojej dwójki szkodników: Robaczka i Myszki.

Albert - mój pięcioletni syneczek - w domu nazywany Robaczkiem lub Robalem - kiedy staje się nieznośny. Jak to chłopak lubi "męskie zabawki" - obecnie szaleje na punkcie ninja. Choć jego fascynacja dr. House wskazuje, że może będę mieć lekarza w rodzinie.Klara - moja kochana malutka Myszka, dopiero ma dwa miesiące i oprócz tego, że kocha tulić się do mamusi, nie wiemy o niej więcej, ale każdego dnia poznajemy się i uczymy siebie nawzajem.


A. - to mój mąż, jesteśmy razem już od 14 lat. Jesteśmy różni, a jednak tacy sami. Wiele przeszliśmy razem i mam nadzieje, że jeszcze więcej przed nami.

I jeszcze ja ... Matka Polka Wszechogarniająca  - dzieci, dom, mąż, praca, zabawa, miłość, radość, codzienność. To co się dzieje w moim życiu kształtuje mnie i moje zachowania. Pisząc tu będę odkrywać małą część siebie. 

Ten blog będzie dla mnie pamiętnikiem, który może kiedyś przeczytają moje dzieciaki. Ja mam nadzieje móc się odprężyć pisząc tu, a także dokształcić siebie jako mamę, która kocha dzieci i chce ich dobra. Przecież wszystko ewoluuje, nawet spojrzenie na rodzicielstwo.

Zaczynamy nowy rozdział ... :)

4 komentarze:

 1. Ewelinko znam Cię od dawien dawna i odkąd tylko pojawił się Albert zawsze powtarzałam mojemu B, że dla mnie jesteś wzorem mamy. Ciepła, troskliwa, zawsze z uśmiechem do dziecka :) Bardzo się cieszę, że założyłaś swoje miejsce w sieci. Na pewno będę tu stałym bywalcem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ps. Wyłącz sobie weryfikację obrazkową, będzie nam łatwiej komentować :)

   Usuń
  2. Żabko dziękuję bardzo za te milutkie słowa, szczególnie dziękuję też za impuls do działania :)
   p.s. już wyłączyłam, dopiero się dokształcam w tej dziedzinie :)

   Usuń